Za výmysel pekla by si sami zaslúžili tam ísť.

21.02.2019

Najsofistikovanejším výmyslom pre ovládanie ľudstva bolo asi vynájdenie pekla. Nedokázateľné miesto, kam Vás strčia po smrti, keď nebudete nasledovať práve ich učenie. Dokonale ovládnutie strachom.

Peklá boli známe už v predkresťanských časoch. Hinduisti napríklad posielali ľudí do pekla na istú dobu, podľa vážnosti hriechu. Jeden z najťažších hriechov bolo zabitie kňaza, za čo si človek odsedel cirka 150 miliárd rokov a potom mohol predsa len dosiahnuť nirvánu.

Až kresťania však urobili z pekla nekonečné utrpenie. Bez možnosti odvolania!!!

Čo môže byť pre vyvíjajúci sa mozog dieťaťa škodlivejšie, než takáto nechutná predstava? Nič. A preto treba emócie ešte znásobiť. V Amerike sa na zavedenie tohto vírusu do hlavy detí pripravili svedomito. Postavili si "pekelné domy", do ktorých berú školopovinné deti, aby ich postrašili tým, čo ich čaká po smrti, v prípade, že budú hrešiť proti učeniu ich cirkvi. Herci im najprv zahrajú scénky "ohavných neodpustiteľných hriechov" ako je homosexualita, alkoholizmus, mimomanželský sex či interrupcia - za asistencie Satana samozrejme. Po tomto divadielku však príde to hlavné - pekelné miesto plné smradľavej síry, svetelných efektov a vreskotu navždy zatratených. Úžasná show.

A ak dieťa neskonči na psychiatrii, tak ho majú v hrsti. Veď ho tie nočné mory a pocikávanie časom prejdú.