Pripravujete sa na posmrtný život?

20.02.2019

Zaujíma Vás aj čo bude po Vašej smrti a chcete, aby táto doba bola vďaka Vášmu úsiliu čo najlepšia? TAK SA NEMODLÍTE, ALE NIEČO ROBTE!

Veriaci sa pripravujú svedomito na život po smrti. Trávia hodiny egoistickým modlením, aby získali nebeský pozemok čo najbližšie k Ježišovej či Mohamedovej haciende. Prípadne sa snažia robiť všetko preto, aby sa vyprostili zo Samsary a nedajbože sa nereinkarnovali ako ženy či dokonca ešte nižšie tvory a tým by im cesta k Nirváne prípadne Mokše trvala dlhšie. Vikingovia robili všetko pre to, aby im po smrti otvorila svoje brány Valhala a Vesmírni ľudia by sa radi previbrovali do piatej dimenzie k Plejáďanom.

Takže ako vidíte, je možné strácať čas na rôzne spôsoby. Ak Vám však záleží na tom, čo bude po Vašej smrti, tak skúste tvoriť lepší svet, ktorý tu po nás ostane naším potomkom. Naučte ich samostatnosti a humanizmu. Naučte ich skutočným hodnotám a racionalite. Tak ostanete na tomto svete aj po smrti. Či už ako atómy rozptýlené po svete tvoriace prírodu a jej produkty, ako časť vašej DNA v potomkoch, ako tvorca hodnôt pri výchove Vašich detí alebo aj ako človek, ktorý urobil niečo pre spoločnosť, aby napredovala a prosperovala.

Toto budú naše prínosy pre svet a takto ostaneme dlho v spomienkach a vo výtvoroch, ktoré tu ostanú aj po našej smrti.