Mohamed ako morálny vzor? Nie ďakujem.

04.11.2020

Kto bol Mohamed?

Človek, ktorý mal za manželku 6-ročné dieťa a ktorý toto dieťa od deviatich rokov zneužíval (šítski fundamentalisti v Iráne podľa tohto úžasného vzoru znížili vekovú hranicu pre pohlavný styk na 9 rokov 😠).

Mal okrem nej mnoho iných manželiek (dokonca viac, ako mal dovolené bežný moslim - čiže štyri) a jednou z nich bola aj exmanželka jeho adoptovaného syna.

Bol vojnový zločinec, vraždil svojich politických oponentov, osobne stínal hlavy židom. Okrem toho kupoval, predával a vlastnil otrokov a jeho oficiálny sunitský životopis sa zmieňuje aj o tom, že nechal mučiť človeka kvôli pokladu.

Proste DOKONALÝ VZOR MORÁLKY do špiku kosti.

Len sa nesnažte si o tejto dokonalej bytosti niečo zlé myslieť! Alebo sa snáď nevhodne vyjadriť. V roku 2001 bol za rúhanie odsúdený k smrti učiteľ Jounus Šajch, ktorý si dovolil svojim študentom povedať, že Mohamed predtým, než stvoril islam, nebol moslimom ‼️ To fakt! Za túto "neskutočnú urážku" ho udalo jedenásť jeho študentov.

Tento pedofílny prorok je tak dôležitý pre svoju komunitu, že ak sa pokúsite ho akokoľvek graficky stvárniť, hoci aj úplne neurážlivo, dopustite sa hriechu. Ak ide o posmešnú či urážlivú karikatúru, hľadajte si rovno pekne naleštený náhrobný kameň. Sam Harris to zostručnil takto "Ľudia boli zabíjaní kvôli kresbám. Koniec morálnej analýzy."

Mohamed je vzorom a neprekonateľným hrdinom náboženstva mieru aj V DNEŠNEJ DOBE. Preto aj fundamentalisti tohto náboženstva sú tak úžasne "mierumilovní" a ročne s prehľadom zvládajú tisíce teroristických útokov šíriacich "lásku" po celom svete, pri ktorých zomierajú masy nevinných ľudí.

Bodaj by nie. Mohamed je totiž dokonalým a všemocným mudrcom. Okrem schopnosti krájať mesiac na polovice či príležitostného lietania na okrídlených koňoch je aj odborným liečiteľom, ktorý dobre vie, že množstvo chorôb je možné vyliečiť pitím ťavieho moču. 🐪

Len ho akosi nikto nestihol naučiť písať a čítať. Nevadí. Hlavne, že je génius. Aj keď archanjelovi Gabrielovi (arabsky Džibrilovi) trvalo 23 ROKOV nadiktovať mu verše od Allaha!!! Prečo mu radšej všemocný boh nedal schopnosť písať, aby to Gabrielovi tak dlho netrvalo?

Čo môžeme čakať od náboženstva, ktorého vzorom je takýto prorok? A čo môžeme čakať od jeho verných nasledovníkov?