Ivan Benda a vesmírni ľudia

15.03.2019

Sekta Vesmírni ľudia (alebo aj Anjeli svetla) na čele s Ivanom Bendom začala prijímať signály od ufóncov z Plejád v roku 1995 (prvé spojenie naviazala pracovníčka kravína M. Drsková a neskôr v 1997 podľa jej vzoru aj sám I. Benda). Od tej doby napísal Benda minimálne 10 tučných kníh a natočil niekoľko videonahrávok o všetkom tom, o čom ho telepaticky jeho priatelia na čele s prenádherným Aštarom Šeranom informovali.

Všetky prijaté signály a rozhovory uverejňovaj Benda v rozsiahlom diele "Rozhovory s poučením od mých přátel z vesmíru" z ktorého vyberám iba veľmi krátky úryvok: 582. povídaní s přáteli: "Jen ten, kdo se bude chtít změnit, bude evakuován. To vám sděluje Aštar Šeran, velitel vesmírné flotily 10 milionů vesmírných lodí ve 4. sektoru Vesmíru." 

Dôležitou knihou je aj "Nové zjavenie Ježiša Krista" s 30 kapitolami, ktorá vysvetľuje, že doterajšie interpretácie výkladu Ježiša boli úplne mylné a preto je nutné podať skutočnú pravdu, ktorú chcel Ježiš hlásať. Súdny deň je v tomto velediele premenovaný na evakuačný deň, kedy príde flotila vesmírnych lodí na čele s Aštarom Šeranom a odvedie vyvolených do vyššej dimenzie. Ostatní budú prevezení do menej vyspelých civilizácií. Ježiša zakomponoval Benda do svojho učenia až dodatočne, keď jeho priaznivcov začalo ubúdať.

S ufóncami sa údajne môže skontaktovať každý, kto si otvorí svoju štvrtú srdcovú čakru. Potom nám plejáďania, ktorí samozrejme chcú len naše dobro a harmonický život bez negatívnej energie, pomôžu previbrovať sa do vyššej dimenzie.

Samozrejme ako každé náboženstvo či sekta, potrebujú dobráci aj nejakých negatívnych parchantov. V tomto prípade to boli jašteričí mimozemšťania a hlavne hrozba čipovej totality zo strany kapitalistickej USA.

V začiatkoch svojej slávy rozdal Benda nesmierne množstvo letákov, v ktorých o plejáďanoch informoval a dokázal v svojej hlave vytvoriť úplne dokonalú víziu reality s odpoveďou snáď na všetko. Proste neuveriteľné. Kam sa hrabe kresťanstvo so svojimi apologetmi.

Na množstvách prezentácií po celej krajine mal zo začiatku množstvo poslúchačov. Dokonca kontaktoval vtedajších prezidentov Havla a Šustera, ktorých pozval na stretnutie s plejáďanmi. Z nepochopiteľných dôvodov to obaja odmietli - vlastne sa ani nevyjadrili.

Na jeden z jeho prvých televíznych rozhovorov, v tomto prípade s Janom Krausom sa môžete pozrieť tu:

https://www.youtube.com/watch?v=ud05Tfgt3U4

Ľudia mu však toľké roky čakania viac netolerovali. Od roku 2002 začalo výrazne ubúdať poslucháčov na jeho prednáškach. Dnes žije utiahnutý introvertný život v Martine na Slovensku a pobeháva po okolí v žltej šušťiakovej bunde s nápisom "Vesmírni lidé".

Na stránke ale stále pracuje. Ak ste na ne doteraz nenarazili, tak silne odporúčam. Tu gýčovitosť proste musíte zažiť. Ale vezmite si slnečné okuliare.

https://www.vesmirni-lide.cz/default_cz.htm

Príjemnu zábavu a napíšte mi, ak Vás stránka presvedčí o jej tvrdeniach.