Ateistická hrianka

10.12.2019

Je jedno, či sa Vám pravda zjaví na ocikanej omietke, na roky neumytom sporáku v rómskej osade, v oblasti konečníka vášho domáceho maznáčika či na toaste. Je to proste snaha vyššej mocnosti vyjaviť vám pravdu a iný, jednoduchší a zreteľnejší spôsob proste určite neexistuje.

Takže ak sa najbližšie pri raňajkách zapozeráte na svoju hrianku a zjavne tam uvidíte hviezdokopy formujúce sa pri rozpínaní vesmíru po kozmickej inflácii spôsobenej negatívnym tlakom hustoty energie vákua, budete zaručene vedieť, že Veľký tresk predsa len nie je iba nejaký ten ateistický výmysel slúžiaci na boj proti kresťanstvu a krivé obviňovanie katolíckych kňazov z pedofílie, ale že dôkazy o pravde sa nám zjavujú úplne všade naokolo. Buďte vnímaví, zahoďte svoj skepticizmus a nebráňte sa jasným dôkazom.

Zabudnite na vedecké postupy. To je zdĺhavé a pracné. Hľadanie vzorov v šume a chaose je najlepší spôsob, ako sa dostať ku skutočným odpovediam. A ak sa prejaví váš talent, ten dar od boha, môžete svoju úspešnú kariéru rozvíjať v oblastiach ako veštenie, numerológia, či astrológia.

Som úplne vzrušený pri pomyslení, čo nám takáto budúcnosť prinesie a aké úžasné zjavenia v letokruhoch, mračnách, na poliach i v rádiovom šume medzi stanicami Lumen a Nádej na nás ešte čakajú. Budeme v poznávaní postupovať míľovými krokmi vpred.