Linky

Facebookové stránky, Blogy, Web stránky

Sekulárne nebo.sk na Facebooku

Ak chcete byť pravidelne informovaní o aktuálnych príspevkoch na stránke www.sekularne-nebo.sk alebo by ste radi diskutovali k témam, ktorým sa tieto stránky venujú, pridajte sa k tejto skupine a neprídete o žiadnu novinku. Pravidelné citáty, meme obrázky, rebríčky, novinky medzi knihami či filmami. Všetko to i viac nájdete na facebookovom profile tejto stránky.

Facebookove stránky

Stránky, kde sa diskutuje o náboženstve a ateizme, či stránky venované reálnym náhľadom na svet.


Náboženská satira - NÁSA

komunitná organizácia
česky

Prečo by sme si namali robiť srandu práve z náboženstva? Z akého dôvodu by malo byť tabuizovanejšie než politický humor, či čierny humor? Ak teda máte radi textové či grafické srandičky bez cenzúry, sledujte túto stránku. 

Ateisti.sk

komunita
slovensky

Tvorcovia stránky www.ateisti.sk maju svoju facebookovú stránku, na ktorej publikujú rôznorodé články, obrázky či informácie ohľadne ateizmu na Slovensku i vo svete.

Ethos

organizácia
slovensky

Humanistická organizácia z východu Slovenska, ktorá na svojich stránkach publikuje rôznorodé informácie z oblasti sekularizmu a humanizmu.

Spoločnosť Prometheus

mimovládna organizácia
slovensky

Slovenská humanistická organizácia, ktorá okrem inej činnosti vydáva niekoľko rokov časopis Prometheus venovaný humanistom na Slovensku.

Ateisté ČR

nezisková organizácia
česky

Ateisti v susednej Českej republike sú vo výrazne väčšom zastúpení a Česko je jednou z najateistickejších zemí v Európe. Sledujte aj túto skupinu a dostanete sa k množstvu zaujímavých inormácií.